Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi pallitrall

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi pallitrallTule ja aita SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi pallitralliga väikesed jalad liikuma!

Eestis on sadu ja sadu lapsi, kes ei saa sünnitrauma, insuldi või mõne muu keerulise haiguse tõttu kas üldse kõndida või siis liiguvad väga vaevaliselt. Kõnnirobot on abivahend, mis aitab parandada või taastada ravi vajavate inimeste kõnnimustrit ning on üks kaasaegne taastusravi toetav vahend kogu füsioteraapia protsessis, mida kombineeritakse paralleelselt füsioterapeudi poolt koostatud individuaalsete terapeutiliste harjutustega. Roboti kasutamine annab võimaluse treeninguks sellise intensiivsusega, mida üks terapeut ilma masina abita tagada ei suuda.

Taastusravis äärmiselt vajalik abivahend on olemas Tallinnas ja Haapsalus. Paraku ei saa Kesk- ja Lõuna-Eesti patsiendid kõnnirobotit kasutada piisaval määral ja seetõttu kogub SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond annetusi, et äärmiselt vajaliku aparaadi kasutamise võimalus saaks olema ka Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Laupäeval, 29. juunil kell 11.30 kihutavad Tartu linna päeva raames Vanemuise mäest alla tuhanded rõõmsavärvilised pallid, et anda hoogu kõnniroboti soetamisele ja lastele, kes ise veel nii hästi liikuda ei saa.

<p”>Osta endale, sõbrale ja kõikidele, kõikidele pereliikmetele pallinumber Piletilevist! Õnnelike kiirete pallinumbri omanike vahel loositakse välja auhindu.

prorjektide logod