Õuemüük ÕUKA ehk mida Oskarid ostaksid

Õuemüük ÕUKA ehk mida Oskarid ostaksidKas teie olete ka need inimesed, kes usuvad, et maailmas leidub palju lahedat kraami ja vinget pudi-padi ning kes arvavad, et teie valduses on seda oivalist värki endiselt liiga vähe?

Seda viga annab aga ju parandada! Tartu linna päeval korraldub just selleks puhuks õuemüük ÕUKA.
Õuemüügi kontseptsioon saab sel suvel olema natuke teistsugune kui mullu. Nimelt kutsume kõiki üles taaskasutama ja väärtustama ilusaid ning vajalikke asju, mis juba mitmendal ringil. Kindlasti leiab ÕUKA-lt vajalikke asju kogu pere – põnevaid riideid erinevatest ajastutest ja stiilidest, mänguasju, pudi-padi kodu jaoks, mööblit, vanu plaate jne, jne. Otse loomulikult ei jää keegi ÕUKA-l ka nälga. Saab gelatot, saiakesi, sooje ja külmi jooke ning kindlasti ka miskit veidi eksootilisemat näksida. Arvata on, et ka DJ ei jäta tulemata.

Seekord tuleb õuemüük ÕUKA ka asukoha mõttes natuke teisiti. Otsisime ja otsisime ning leidsime Tartu ühe tähtsaima ja sümboolseima platsikese – Vanemuise teatri suure maja eesõu/terrass, kus palju ruumi, palju värsket kultuuriõhku ja mis kaugele näha. Seal lähedal seavad end sisse ka Tartu uusi linnaliinibusse tutvustavad tegevused ja nagunii on liiklus selle kõige uudistamiseks noil päevil piirkonnas peatatud projekti „Living Streets“ (e k „Elav Tänav“) raames.

ÕUKA kauplejate valikut kureerib koos Tartu linna päeva korraldajatega PITS By Triin Isak (isaktriin@gmail.com), kellega soovitame taaskasutuskauba pakkujatel lahkesti ühendust võtta.