Muusikali „Grease“ laula-kaasa seanss

Muusikali „Grease“ laula kaasa seanssAeg on laulusõnad pähe õppida! Tartu linna päeva suurtoetaja Fortum esitleb!

Seekordne Tartu linna päev tuleb muusikali Grease sing-a-longiga suvesumedas välikinos. Võta tekk istumiseks ja sõbrad ka ühes ning laula kõval häälel kaasa läbi kogu filmi!

Film on tehtud Jim Jacobsi ja Warren Casey muusikali põhjal, mis tuntud üle maailma ning mida on etendatud nii Broadway kui Eesti laval.
Muusikali oli üheks revolutsiooniliseks pöördeks selle žanri aja- ja kujunemisloos – enne seda ei olnud keegi teinud muusikali kaasaegsetest noortest ning nende elust. Esietendus toimus 1971. aastal Chicagos ning sai depooteatri ajaloo kõige edukamaks lavatükiks.

Sume suvekino ja harvaesinev kaasalaulmisvõimalus ootavad tartlasi Vanemuise mäe nõlval Tubina kuju valvsa pilgu all, Eduard kindlasti ei pane pahaks ja et me kohe kena hoo sisse saaksime, toob dirigent Sander Tamm toeks musikaalseid abilisi!

Kaasalaulmine ja filmi vaatamine on tasuta, märkige end tulijaks siin.


Ühine suvine laulmine on osa projektist „Living Streets“ (e k „Elav Tänav“).  Elav Tänav on algatus, mille raames üks tihedas kasutuses olev linnatänav suletakse ajutiselt autoliikluseks ning muudetakse kohtumiste ja vaba aja veetmise kohaks. Elava Tänava eesmärk on anda linlastele võimalus näha linnatänavaid uuest küljest ning seeläbi toetada jalgsi käimist, rattaliiklust ja ühistransporti.

prorjektide logod